Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Náhodný výber z galérie

Aktuálne počasie

dnes, štvrtok 9. 2. 2023
takmer jasno 0 °C -9 °C
piatok 10. 2. zamračené -1/-8 °C
sobota 11. 2. sneženie 0/-7 °C
nedeľa 12. 2. sneženie 2/-5 °C

Vyhľadávanie

rozšírené vyhľadávanie ...

Napíšte nám

l

Dátum a čas

Dnes je štvrtok, 9.2.2023, 11:05:22

Návštevnosť stránky

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:136
TÝŽDEŇ:1228
CELKOM:1053653

Univerzálny prekladač

Preklad (translations)

English French German Italian Polish Russian Slovak Spanish

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Navigácia

Obsah

Výsledky - TALENTY 2015

Typ: ostatné
8. 2.2015 sa v našom kultúrnom dome v Dlhom Klčove predstavili už po 24. krát úžasné detské spevácke talenty okresu Vranov nad Topľou.

FOTOGALERIA: fotogaleria/akcie-2015/talenty-2015/

 

V kategórii populárna pieseň súťažili 2 speváci v I. kategórii /1.-4.ročník/ a 4 speváci v II. kategórii /5.-9.ročník/. Rovnako bola rozdelená aj kategória ľudová pieseň.

V I. kategórii /1.-4.ročník/ sa nám predstavilo 9 súťažiacich a v II. kategórii /5.-9.ročník/ 13 súťažiacich. Okrem sólistov sme si mohli vypočuť aj 1 spevácke duo a 3 spevácke skupiny. Hlavnými organizátormi podujatia boli Hornozemplínske osvetové stredisko Vranov nad Topľou a Obec Dlhé Klčovo. Celou súťažou nás sprevádzala ľudová hudba FS Zemplín z Michaloviec.

Porota, ktorú tvorili Viktor Ťasko – sólista PUĽS-u, Mária Pavolková– zástupkyňa ZUŠ z Vranova nad Topľou a Martina Ťasková – sólistka PUĽS-u, navrhla organizátorom udeliť ceny takto:

Duo spev ľudová pieseň:

Za úspešné účinkovanie:
Klaudia Kokoruďová a Gabriela Bačíková (ZŠ Lúčna VT)


Spevácka skupina ľudová pieseň:

ZLATÉ PÁSMO:

SS Cifroško – (ZŠ Sídlisko  II. VT)
SS Ďatelinka (veľká skupina) (ZŠ Lúčna VT)
STRIEBORNÉ PÁSMO:
SS Ďatelinka (malá skupina) (ZŠ Lúčna VT)

Sólo spev ľudová pieseň:
I. kategória /1.-4.ročník/

ZLATÉ PÁSMO:
1.    Juliana Mikitová – (ZŠ Lúčna VT)  
2.    Nina Mrusková (ZŠ Sídlisko II. VT)
3.    Ema Barkóciová (ZŠ Nižný Hrušov)
STRIEBORNÉ PÁSMO:
1.     Štefan Kuruc (ZŠ Lúčna VT)
2.    Vanessa Koprivňáková (ZŠ Tovarné)
BRONZOVÉ PÁSMO:
1.    Ján Mičej (ZŠ Sídlisko II.VT)
2.    Juliana Mária Janočková (ZŠ Hanušovce n.T.)
3.    Tobias Jonek (ZŠ Žalobín)

4.    Slávka Varichajová ( ZŠ Ondavské Matiašovce)

II. kategória /5.-9.ročník/
ZLATÉ PÁSMO:
1.    Hana Kocáková (ZŠ Sídlisko II. VT) a hlavná cena poroty
2.    Michal Budai (ZŠ Lúčna VT)
3.    Daniela Janočková – (ZUŠ Hanušovce n.T.)
4.    Klaudia Kokoruďová (ZŠ Lúčna VT)
5.    Alexandra Jevčáková (ZŠ Bernolákova VT)
6.    Soňa Tarčinská ( ZŠ Sídlisko II. VT)

STRIEBORNÉ PÁSMO:
1.    Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova VT)

2.    Matej Ľoch  (ZŠ Nižný Hrabovec)

BRONZOVÉ PÁSMO:
1.    Katarína Janičová (ZŠ Bernolákova VT )
2.    Filip Jonek (ZŠ Žalobín)

3.   Daniela Sabová (ZŠ JUH VT)

4.   Nikola Varichajová (ZŠ Továrne)

5.   Zuzana Novotná (ZŠ Juh VT)

Sólo spev populárna pieseň:
I. kategória /1.-4.ročník/

ZLATÉ PÁSMO:
1.  Simona Košalková ( ZŠ Bernolákova VT) a hlavná cena poroty

2.  Anna Maťašová (ZŠ Sídlisko II. VT)

II. kategória /5.-9.ročník/
ZLATÉ PÁSMO:
1. Alexandra Jevčáková (ZUŠ VT)
2. Ján Huňák, (ZŠ Čaklov)

3. Agáta Škripová (ZŠ Bernolákova)

STRIEBORNÉ PÁSMO:

1. Katarína Janičová (ZŠ Bernolákova)
Titul Laureát získal – Michal Budai – ZŠ Lúčna Vranov n.T. za opakované víťazstvá v rokoch 2013, 2014, 2015.


Vytvorené: 9. 2. 2015
Posledná aktualizácia: 9. 2. 2015 00:00
Autor: Správce Webu